Listy do fundacji

Moja praca nie różni się od pracy tysięcy innych aplikantów. To praca z innymi ludźmi, która wymaga zdolności komunikowania się. Dzięki Fundacji Prawo do Pomocy” mogę ją wykonywać bez przeszkód, mimo, że jestem osobą niedosłyszącą. Trudno mi wyrazić wdzięczność dla Fundacji „Prawo do Pomocy”, dlatego, że jej pomoc okazała się dla mnie bezcenna.
Aplikantka adwokacka
Pomorze
Chciałbym Państwu bardzo serdecznie podziękować za okazaną mi w ciągu ostatnich dwóch lat pomoc. Państwa wsparcie w mojej trudnej i skomplikowanej sytuacji finansowej miało dla mnie wielkie znaczenie. Dzięki niemu mogłem, bowiem na IV i V roku studiów skoncentrować się na nauce i przez to osiągnąć lepsze rezultaty z egzaminów i zaliczeń zaś skutki ciężkiej sytuacji losowej, w której znalazła się moja rodzina, zostały dzięki Państwa ofiarności zniwelowane.
Konrad
student, Uniwersytet Warszawski
Inicjatywa pomocy tym studentom prawa, którzy chcą się rozwijać a jednocześnie zmagają się z trudną sytuacją finansową jest ogromnie cenna. Bo walka z codziennym i wyzwaniami finansowymi bywa na tyle trudna, że potem nie zostaje już siły na walkę o siebie samego. Dzięki Państwa pomocy mogłam ze spokojem rozwijać swoje umiejętności i i przygotować wartościową pracę magisterską. Jestem za to wdzięczna z całego serca.
Kinga
studentka, Uniwersytet Warszawski
Dzięki tym dodatkowym środkom mogę skontaktować się na nauce bez konieczności szukania dorywczej pracy
Anna
Uniwersytet Warszawski
Bez pomocy Fundacji, w bardzo trudnej sytuacji życiowej, w której się znalazłem, ukończenie mych studiow przekraczałoby moje możliwości finansowe. Natomiast świadomość gestu, jaki uczynili Fundatorzy, popychała mnie ku wytężonej pracy, by choć w ten prosty sposób podziękować za możliwość realizacji.
Dominik
Aplikant radcowsk, Poznań
Stypendium od Fundacji stanowiło dla mnie ogromne wsparcie przede wszystkim, kiedy odbywałam bezpłatne praktyki. Były to praktycznie jedyne środki finansowe, które zasiliły wówczas moje konto i stanowiły nieocenioną pomoc. To, co Państwo robią, jest naprawdę ważne i warto o tym mówić – myślę, że pomogło nie tylko mnie, ale i wielu innym osobom.
Joanna
Uniwersytet Warszawski
Otrzymywane pieniądze stanowią dla mnie istotną część mojego budżetu. Z pełnym przekonaniem mogę teraz powiedzieć, iż gdyby nie pomoc Fundacji najprawdopodobniej mój wyjazd nie byłby możliwy. Na szczęście się udało.
Maciej
stypendysta programmu Sokrates-Erasmus